Strona główna
Curriculum Vitae
Bibliografia
Badania wykopaliskowe
Galeria zdjęć
Linki
Kontakt
Szukaj
Zespoły osadnicze
Krzesk-Królowa Niwa
Galeria zdjęć 
W trakcie prelekcji w szkole podwarszawskiej.Koniec wykopalisk. Składanie ofiary na cmentarzysku kurhanowym w Czekanowie, k/Sokołowa Podlaskiego.Praca na wykopie.
Rozpoczęcie badań powierzchniowych. Narada.Prelekcja w szkole w Sokołowie Podlaskim.Dom z podcieniami na Zuławach.
Odlew głowy U. Niemcewicza w mauzoleum w Janowie Podlaskim.Mauzoleum U. Niemcewicza w Janowie Podlaskim.U. Niemcewicz w kościele parafialnym w Janowie Podlaskim.
Skansen w Ciechanowcu, woj. podlaskie. Chata z XIX w.Wyszogród nad Wisłą. Zachód słońca.Stacja benzynowa z okresu międzywojennego w Janowie Podlaskim.
Student po pracy.Studenci w trakcie pracy.Gospodarz wykopalisk.
Kurhan wczesnośredniowieczny w trakcie eksploracji.Wykopaliska na zamku w Malborku.Kurhan wczesnośredniowieczny w trakcie eksploracji widziany z lotu ptaka.
Wiślica z lotu ptaka. Na pierwszym planie grodzisku, w głębi miasteczko.Studenci badajacy kurhan.Czerwińsk nad Wisłą. Fragment fasady kościoła.
Sandomierz. Kościół św. Jakuba w majowej zieleni.Dysputa archeologiczno-dendrologiczna o drewnie trumiennym z cmentarzyska przy kościele św. Katarzyny w Warszawie.Czekanów k/Sokołowa Podlaskiego (woj. warszawskie). Skóra z inwentarza grobu kurhanowego.
Czekanów. Kamienna konstrukcja na cmentarzysku kurhanowym.Czekanów. Kamienna konstrukcja kurhanowa datowana na okres od poł. XI do poł. XIII w.Czekanów. Eksploracja warstwy ciałopalenia w jednym z kurhanów.
  
Gnojno k/Janowa Podlaskiego. Widok na osadę wczesnośredniowieczną.